Činnosti


Demolácie

Demolácie

Potrebujete demontáž stavieb alebo kompletnú dodávku demolačných služieb? Obráťte sa na nás. Navrhneme Vám správne riešenie a zaistíme kompletný servis. Naša spoločnosť  má v tomto obore už viac než 15-ročnú tradíciu. Vďaka postupnému rastu Demont Servisu , jeho rozvoju a získaným skúsenostiam, patríme dnes k málo firmám v Českej republike, ktoré zvládajú aj demoláciu budov, ktoré sú vyššie než 30 metrov. Stále váhate?
Likvidácia technologických zariadení

Likvidácia technologických zariadení

Hľadáte niekoho na likvidáciu zastaraných technologických zariadení? Obráťte sa na Demont Servis. Naša firma sa, mimo iné, špecializuje na demolácie a demontáže stavieb, nevyužívaných objektov, kovových konštrukcií, kotolní, mostných konštrukcií, nádrží, síl a hál, popr. sa zaoberá  i demontážou nepotrebných technologických zariadení priamo v prevádzke.

Zemné práce

Zemné práce

Jednou z ďalších činností, ktoré zaisťujeme, sú zemné práce. Pokiaľ si vyberiete Demont Servis ako hlavného dodávateľa demolačných služieb, budete určite spokojný. Všetky práce prevádzame so špičkovým technickým vybavením a s pomocou vlastných profesionálov. Vďaka nášmu modernému strojovému parku sme schopní flexibilne reagovať na každú ponuku. Našim cieľom je nie len dobre odvedená práca, ale tiež spokojný zákazník, preto sa snažíme vyjsť v ústrety všetkým naším klientom.
Recyklácia stavebného odpadu

Recyklácia stavebného odpadu

Vzhľadom na to, že sa naša spoločnosť špecializuje na dodávanie kompletných demolačných služieb, samozrejmou súčasťou ponuky Demont Servisu je tiež recyklácia stavebného odpadu. Našou špecifickou činnosťou je teda aj ekologická recyklácia, pretože stavebné a demolačné odpady majú širokú škálu využitia a je nutné ich ďalšie spracovanie. Všetok stavebný odpad, mimo iné, podlieha zákonu o odpadoch a musí sa mechanicky upraviť, aby boli splnené vykonávacie predpisy zákona.
Výkup a predaj kovového odpadu

Výkup a predaj kovového odpadu

Demolačné a likvidačné práce nie sú jediné činnosti, aké poskytujeme. V našej ponuke služieb môžete využiť i výkup kovového odpadu. Spoločnosť Demont Servis je jedna z mála firiem, ktorá prevádza demolačné a búracie práce, ale zároveň zlikviduje sutinu, nepotrebný stavebný materiál alebo kovový šrot.
Mechanizácia

Mechanizácia

Technické vybavenie spoločnosti Demont Servis s.r.o.