Demolácie

Potrebujete demontáž stavieb alebo kompletnú dodávku demolačných služieb? Obráťte sa na nás. Navrhneme Vám správne riešenie a zaistíme kompletný servis. Naša spoločnosť  má v tomto obore už viac než 15-ročnú tradíciu. Vďaka postupnému rastu Demont Servisu , jeho rozvoju a získaným skúsenostiam, patríme dnes k málo firmám v Českej republike, ktoré zvládajú aj demoláciu budov, ktoré sú vyššie než 30 metrov. Stále váhate?

Slévárna Králův Dvůr

Ak sa rozhodnete využiť naše kvalitné služby, zaistíme Vám kompletnú dodávku demolačných prác, vrátane nasledujúcej prípravy pre ďalšiu stavebnú činnosť. Demont Servis je spojenie špičkového technického vybavenia, profesionality a skúseností. V prípade, že hľadáte spoločnosť, ktorá sa špecializuje na demoláciu budov, priemyselných areálov, tovární, železobetónových, betónových a oceľových stavieb, komínov a iných objektov, ste na správne mieste.

Spolupráca s nami začína prípravnou fázou, v ktorej pre Vás vypracujeme plán prác a ochotne poskytneme potrebné informácie. Radi Vám pomôžeme s vybavením nevyhnutných povolení  na úradoch a zaistíme pre Vás aj demolačnú výmeru. Chcete poznať  ďalšie dôvody, prečo zvoliť Demont Servis? Tu sú: všetky služby sú poskytované vyškoleným personálom. K dispozícii máme veľký strojový park s vlastnou modernou mechanizáciou, čo nám umožňuje odvádzať prácu kvalitne, v krátkom čase a v zaujímavých cenových podmienkach. Navyše ju vykonávame bezpečne a ekologicky.

Pozor, to nie je všetko. Naša demolačná firma Vám, samozrejme, zaistí ďalšie služby, ktoré súvisia s búraním objektov. Odstránime všetok odpad v súlade s platnými zákonmi a predpismi, takže zaistíme recykláciu na mieste demolácie alebo odpad odvezieme do recyklačného strediska. Demoláciou to pre nás však nekončí! Terén urovnáme, zhutníme a pripravíme k budúcej výstavbe, poprípade zatrávnime. Verte, že na demolačné práce sme pre Vás tou správnou voľbou.