Likvidácia technologických zariadení

ObrázekHľadáte niekoho na likvidáciu zastaraných technologických zariadení? Obráťte sa na Demont Servis. Naša firma sa, mimo iné, špecializuje na demolácie a demontáže stavieb, nevyužívaných objektov, kovových konštrukcií, kotolní, mostných konštrukcií, nádrží, síl a hál, popr. sa zaoberá  i demontážou nepotrebných technologických zariadení priamo v prevádzke.

Pri likvidačných prácach využívame modernú technológiu delenia prostredníctvom demolačných hydraulických nožníc. V našom technologickom parku máme k dispozícii hydraulické nožnice s rôznymi dĺžkami ramien, konkrétne 34 m, 22 m a 12 m. Táto metóda je založená na postupnom rozoberaní oceľových konštrukcií mechanickým spôsobom, čo je z hľadiska vplyvu na okolité prostredie jedna z najšetrnejších možností likvidácie. Vďaka týmto postupom sú objekty nie len zdemolované, ale vzniknutý odpad je vytriedený a uložený do bezpečnej vzdialenosti od likvidovaného objektu. Našou prioritou je tak nie len kvalitne odvedená práca, ale i bezpečnosť, preto sa snažíme riziko úrazu znížiť na minimum.

A čo viac? Spoločne s likvidáciou poskytujeme tiež odvoz či odkúpenie kovového odpadu za veľmi zaujímavé ceny. Ak sa pre danú službu rozhodnete a objednáte ju ešte dopoludnia, sme Vám schopní vymeniť kontajnery ešte v ten deň, čo uľahčí prácu firmám, ktoré u Vás montáž alebo demontáž prevádzajú. Výmena kontajnerov do 24 hodín je pre nás samozrejmosťou a to v prípade potreby i mimo pracovné dni.

Likvidáciu technologických zariadení prevádzajú len kvalifikovaní pracovníci pomocou najmodernejšieho zariadenia. V prípade, že hľadáte firmu, ktorá má skúsenosti s likvidáciami, je profesionálna a jej cieľom je vždy spokojný klient, ste na správnom mieste. Spoločnosť Demont Servis je tu pre Vás už 15 rokov.